Aliağa Belediyesi
Relog Lojistik Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında | İş'te Aliağa | Aliağa Belediyesi
Firma Hakkında

5 Eylül 2012 tarihinde; Lojistik sektöründe farklı bir hizmet anlayışı sunmak amacıyla kurulan Relog Lojistik A.Ş. nitelikli, yetkin ve donanımlı insan kaynağı ve ileri teknoloji uygulamaları ile müşteri odaklı çalışma ve iş birliğini kendisine ilke edinerek, müşterilerine çözüm ve güven ortağı olma hedefi ile yola çıkmıştır.

Küreselleşen dünyamızda rekabet, daha ciddi ve ağır sorumluluklar getirmektedir. Bu bağlamda müşterilerimizin her zaman çözüm ortağı ve tedarik zincirinin en önemli halkası olduğumuzun bilinci içersindeyiz.

Relog, müşterilerine gösterdiği kaliteli hizmet ve güvene dayalı işbirliğini, bilgi, emniyet, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleştirmiştir. Tüm hizmetlerinde toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Müşterilerine kara taşımacılığı ve depo yönetimi çözümleri sunan Relog Lojistik, altyapısı ve iletişim ağı, çevreye duyarlı yeşil lojistik anlayışı ve tam hizmet anlayışıyla başta Ege Bölgesi olmak üzere pek çok bölgede de yapılanmasını sürdürmektedir.