Aliağa Belediyesi
Dinçtem Hakkında | İş'te Aliağa | Aliağa Belediyesi
Firma Hakkında

DİNÇ GRUP (DİNÇTEM)

Türkiye genelinde 1993 yılından bu yana müşterilerimizin talepleri doğrultusunda A+ Firma ve Fabrikalara Temizlik, Özel Güvenlik, VİP Koruma ve Eleman desteği sağlayan sektöründe öncü şirketler grubuyuz.

HAKKIMIZDA

Hizmetlerine 1993 yılında başlayan Dinç Grup, 27 yılı aşan yolculuğunda, değişim, gelişim ve insan emeğinin öneminin farkında olarak 6 büyük iş kolu ile Temizlik, Özel Güvenlik, İnsan Kaynakları, Bordrolama, Ekipman Destek, Dezenfektan Hizmetleri ‘özel sektör ve kamu kuruluşlarına hizmet vermektedir. Türkiye’nin her bölgesinde 100’ den fazla kurumsal şirketi bünyesine katmış, bu yolla kadrosuna 2000’ den fazla yeni personel eklemiştir.

Dinç Grup, müşterileriyle bir ortaklık içine girerek personel, yöntem ve yönetimi birleştirme konusundaki tecrübeleri sayesinde müşterilerine maliyet düşürme, rekabet gücünü arttırma ve kendi iş konuları üzerine odaklanma konusunda destek olur.

Tüm hizmetlerinde günümüzün teknoloji ve standartlarına uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özelleştirilmiş tek bir hizmet veya entegre hizmetler sunmakta olan Dinç Grup, özel eğitimli personellerle gelişmeyi ve yenilenmeyi prensip haline getirmiş bir kuruluş olup hizmet kalitesi ile tercih edilen bir partnerdir.

Vizyon Misyon

Bugün ve Yarının Yenilikçileri…

VİZYONUMUZ: 27 yıllık tecrübe ve bilgi ile hizmet konularımızda firmalarımıza dönüm noktalarında öncülük ettik. Yenilik alanında güçlü bir geçmiş performansımız var ve teknolojik gelişmelerde en önde kalmak için Dünya çapında konusunda güçlü kuruluşlara destek hizmetleri vermek amacımız.

MİSYONUMUZ: Dinç Grup takım çalışması ruhuna inanarak, çözüm odaklı yaklaşımla Profesyonel insan emeği vererek tercih edilen sürekli ve yenilikçi çözüm ortağı olmak.